ДомойМирОлімпійські пристрасті в Парижі: день, коли медалі вирішують все

Олімпійські пристрасті в Парижі: день, коли медалі вирішують все

Сьомий день Олімпійських ігор 2024 року в Парижі приніс нові захоплюючі результати та несподіванки.

У легкій атлетиці американка Сідні Маклафлін-Левроне підтвердила свій статус фаворитки, вигравши золоту медаль у бігу на 400 метрів з бар'єрами. Хоча їй не вдалося побити власний світовий рекорд, її результат 51.82 секунди став новим олімпійським рекордом.

Несподіванкою дня стала перемога катарського стрибуна у висоту Мутаза Баршима. Він зумів подолати планку на висоті 2.37 м, випередивши італійця Джанмарко Тамбері та білоруса Максима Недосєкова.

У плаванні американець Кейлеб Дрессел виборов золото на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 47.02 секунди, лише на 0.06 секунди випередивши австралійця Кайла Чалмерса.

Жіноча збірна США з футболу впевнено вийшла до фіналу, перемігши команду Канади з рахунком 2:0. У фіналі американки зустрінуться зі збірною Швеції, яка в іншому півфіналі здолала Нідерланди в серії пенальті.

У настільному тенісі сенсаційно завершився чоловічий командний турнір. Збірна Японії у фіналі перемогла давніх фаворитів — команду Китаю, завоювавши своє перше олімпійське золото в цьому виді програми.

Збірна України також відзначилася сьогодні: Ярослава Магучіх виборола бронзову медаль у стрибках у висоту серед жінок, показавши результат 2.00 м.

Попереду ще багато захоплюючих змагань, включаючи фінали з гімнастики, легкої атлетики та плавання. Олімпіада в Парижі продовжує дивувати та захоплювати глядачів з усього світу.